Ori 73/23

Posted on 29 stycznia 2023Możliwość komentowania Ori 73/23 została wyłączona

🐾 Numer ewidencyjny: 73/23
🐾 Status: Oczekuje na adopcję
🐾 Imię: Ori
🐾 W typie rasy: Mieszaniec
🐾 Przypuszczalna data urodzenia: Styczeń 2010
🐾 Płeć: Samiec
🐾 Kastracja/Sterylizacja: Tak
🐾 Oznakowany: Tak
🐾 Szczepienia: Tak
🐾 Waga: 12,8 kg
🐾 Znaleziony: Teren Gminy Stryków
🐾 Data przyjęcia: 24.01.2023

Psiak trafił do nas z innego schroniska. Jesteśmy w trakcie poznawania. Obecnie w galerii znajdują się zdjęcia psiaka w stanie jakim został do nas dostarczony. Wszystkich aktualizacji będziemy dokonywać w miarę poznawania psiaka.Ori trafił pod naszą opiekę z innego schroniska. Początkowo zupełnie zagubiony, potrzebował czasu aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nie znamy jego historii, nie wiemy dlaczego boryka się z bezdomnością🥺
Ori to typowy psi senior – spokojny, stateczny. Wybiera się na krótsze spacery, bo od wędrówek, woli prowadzenie skrupulatnych obserwacji. Często przysiada, aby dokładnie sprawdzić, co dzieje się w najbliższej okolicy.
Jest raczej typem samotnika, przy innych pieskach trzyma się z boku. Jednak nawiązuje z nimi poprawne relacje, więc mógłby zamieszkać w domu z drugim spokojnym pieskiem.
Ori nie wita ludzi merdając ogonkiem. Podejrzewamy, że w życiu spotkało go wiele złego. Jest jednak łagodny w stosunku do człowieka. Wierzymy, że przy boku ludzi, którzy pokochają go całym sercem, Ori otworzy się i odnajdzie radość❤
Ori nie ma już dużo czasu, 13 lat to sporo w psiej metryczce. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla naszego seniora!

Kontakt w sprawie adopcji lub odbioru zwierzęcia:
tel : 56 46 46 100
e-mail: schronisko.wegrowo@gmail.com
facebook: Ośrodek Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie k/ G-dza 
POZNAJ💚 – POKOCHAJ💙 – ADOPTUJ💛
ANKIETA PRZEDADOPCYJNA