Wszyscy nasi podopieczni mieli kiedyś swoje domy.

Ich historie są bardzo różne – niektóre zwierzaki były kochane i tulone, inne zaś każdego dnia bardzo cierpiały… Teraz są z nami, bezpieczne.

Jednak schroniskowy boks nigdy nie zastąpi prawdziwego domu. Przecież każdy z tych zwierzaków zasługuje na miłość, na swój jedyny dom.

Poszukaj przyjaciela w naszym schronisku!

Sprawdź ogłoszenia adopcyjne zwierzaków, a później zdecyduj się na trzy kroki, które z naszą pomocą staną się proste!

POZNAJ❤️ – POKOCHAJ❤️ – ADOPTUJ❤️

I ciesz się najwspanialszym przyjacielem na świecie!

Aby ułatwić Ci poszukiwanie nowego członka rodziny,  zdjęcia psiaków przebywających pod naszą opieką publikujemy w kategoriach wiekowych.

Jeśli któryś z psiaków Cię zainteresuje, zapoznaj się z REGULAMINEM ADOPCJI lub skontaktuj się z nami.

WAŻNE! Zdjęcia zwierząt, przy których nie widnieją jeszcze imiona to zdjęcia robione bezpośrednio po przyjeździe. Trafiające do naszego Ośrodka zwierzęta, często są w bardzo złym stanie ogólnym, zaniedbane i w złej kondycji psychicznej. Zwierzęta te, są jeszcze w trakcie poznawania, ale zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać, a opowiemy Ci jak przebiega okres oswajania. Może właśnie im będziesz chciał pomóc i odbudować to, co ktoś zniszczył.

Zdjęcia psów adoptowanych i odebranych przez swoich właścicieli są usuwane, aby osoby poszukujące przyjaciela skupiały uwagę na zwierzętach, które nadal oczekują na adopcję.

Otwórz dom i serce na prawdziwego przyjaciela! NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

POZOSTAŁYCH NASZYCH PODOPIECZNYCH MOŻESZ POZNAĆ WYBIERAJĄC ROK URODZENIA