Joguś 251/22

Posted on 20 lutego 2023Możliwość komentowania Joguś 251/22 została wyłączona

🐾 Numer ewidencyjny: 251/22
🐾 Status: Oczekuje na adopcję
🐾 Imię: Joguś
🐾 W typie rasy: Mieszaniec
🐾 Przypuszczalna data urodzenia: Sierpień 2020
🐾 Płeć: Samiec
🐾 Kastracja/Sterylizacja: Tak
🐾 Oznakowany: Tak
🐾 Szczepienia: Tak
🐾 Waga: 11 kg
🐾 Znaleziony: Gąski gm. Gniewkowo
🐾 Data przyjęcia: 17.08.2022

Codziennie zastanawiamy się, co takiego musiało się wydarzyć, że psiak który jeszcze kilka dni wcześniej cieszył się swoim domem, nagle go stracił…💔 I wciąż nie znajdujemy odpowiedzi na to pytanie. Możemy jednak wspólnie znaleźć nowy dom dla psiaka, który bardzo go potrzebuje. Poznajcie Jogusia!
Ten uroczy kundelek może nie wyróżnia się wśród innych piesków urodą, ale zapewniamy, że ma świetny charakter i będzie wspaniałym przyjacielem💚
Joguś dobrze radzi sobie na smyczy, chętnie wybiera się na spacery. Czasem, gdy w jego pobliżu dzieje się zbyt wiele, woli się wycofać na bezpieczną dla niego odległość.
Jest bardzo łagodny w stosunku do człowieka, chętnie da się pogłaskać. Z dużej odległości potrafi „namierzyć” wolontariuszy, którzy mają smaczki w kieszeniach😉 Joguś chętnie współpracuje, gdy wie, że czeka na niego nagroda – poda nawet łapkę😊
Joguś z uwagą obserwuje inne psiaki, ich wygłupy, jednak nie jest zainteresowany uczestniczeniem we wspólnych zabawach. Nie oznacza to jednak, że nie może zamieszkać z innym pieskiem w domu. Wręcz przeciwnie! Drugi, śmielszy psiak mógłby nauczyć go wesołych figli. Nie znamy podejścia Jogusia do kotów.
Joguś to młody psiak, który jeszcze może wiele się nauczyć. Przed nim najpiękniejsze lata. Sprawmy, by mógł je spędzić w prawdziwym, kochającym domu.

Kontakt w sprawie adopcji lub odbioru zwierzęcia:
tel : 56 46 46 100
e-mail: schronisko.wegrowo@gmail.com
facebook: Ośrodek Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie k/ G-dza 
POZNAJ💚 – POKOCHAJ💙 – ADOPTUJ💛
ANKIETA PRZEDADOPCYJNA