KĄCIK ADOPCYJNY

ADOPCJA

Ośrodek jest doskonałym miejscem, gdzie można znaleźć czworonożnego przyjaciela. Ciągle trafiają do nas coraz to nowe szczeniaki oraz dorosłe psy. Biorąc psa z naszego ośrodka, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale również:

• robisz dobry uczynek;

• masz możliwość uzyskania informacji dotyczących cech psychicznych zwierzęcia – i to nie od sprzedawcy zainteresowanego przede wszystkim doprowadzeniem transakcji do końca, ale od pracowników schroniska, którzy mają ciągły kontakt ze zwierzęciem;

• zanim podejmiesz decyzję możesz odwiedzić schronisko wielokrotnie, poobserwować zwierzęta i spokojnie podjąć decyzję. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego zwierzaka wystarczy, że odczekasz kilka tygodni. Na pewno odwiedzając nas ponownie znajdziesz nowych pensjonariuszy;

• ze zwierzakiem ze schroniska możesz się fantastycznie dogadać. Nie jest on tak emocjonalnie związany z kimkolwiek. Od razu staniesz się jego autentycznym panem.

Chociaż decyzja o adopcji powinna być przemyślana (opuszczenie schroniska jest zawsze dla naszych podopiecznych dużym przeżyciem), to jednak w sytuacji gdy zwierzę nie spełni twoich oczekiwań możesz je oddać w ciągu 7 dni.

Po adopcji, możesz liczyć na 30% zniżkę, podczas zakupu wyprawki, pożywienia czy też innych rzeczy potrzebnych dla Twojego nowego członka rodziny, dostępnych w sklepie zoologicznym Aligator.

ZASADY ADOPCJI

Adopcja może być dokonana tylko osobiście, przez konkretną, dorosłą osobę.

Adoptujący musi zgłosić się po zwierzę osobiście, przedstawić dokument tożsamości i podpisać umowę adopcyjną.

Ośrodek zastrzega sobie prawo do kontroli warunków bytowych zwierząt w nowych domach.

Dane osobowe osób adoptujących są chronione, tzn. można je udostępniać osobom trzecim tylko w celach i na zasadach przewidzianych prawem.

Właściciele odnajdujący swoje zwierzęta w Ośrodku są zobowiązani do wniesienia opłat w zależności od czasu pobytu oraz okoliczności w jakich pies czy kot trafił do Ośrodka. Zobowiązani są również do pokrycia kosztów ewentualnego leczenia zwierzęcia.

Jeżeli jesteś zdecydowany na to, aby przygarnąć jednego z naszych zwierzaków, przyjedź do Ośrodka. Wybierzesz konkretnego zwierzaka, a także omówisz jego adopcję z pracownikiem.

Podczas adopcji miej przy sobie smycz, obrożę lub transporter, ponieważ nie prowadzimy sprzedaży tych akcesoriów.

Musisz być osobą pełnoletnią, posiadać stały adres zameldowania oraz niezbędne dokumenty.

W Ośrodku podpisujesz umowę adopcyjną i od tego momentu jesteś odpowiedzialny za los Twojego zwierzaka. Musisz dbać o niego, prawidłowo odżywiać, zapewniać mu spacery, regularnie odwiedzać lekarza weterynarii i… kochać go oraz traktować jak członka rodziny. Prosimy również o zapoznanie się z obowiązującym regulaminami.

KĄCIK ADOPCYJNY

PSY 👈kliknij aby przejść do galerii

KOTY👈kliknij aby przejść do galerii