Miasto Grudziądz

W tej Galerii znajdziecie Państwo zdjęcia psiaków i kociaków pochodzących z terenu gminy – miasto Grudziądz, które przebywają w naszym Ośrodku. Może wśród nich znajdziecie Państwo swojego zaginionego „psiaka”  lub zdecydujecie się na adopcję i podarowanie nowego domu któremuś z nich do czego oczywiście bardzo zachęcamy.

W zakładce „Oczekujące na adopcje” – Znajdują się zdjęcia psiaków które są już po szczepieniach oraz zwalczaniu pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych. Czekają one w naszym Ośrodku na odbiór przez dotychczasowego właściciela lub osobę chcącą zapewnić im nowy dom.

W zakładce „Nowo przybyłe – przebywające na kwarantannie” – Znajdują się zdjęcia psiaków które zostały dostarczone w przeciągu około 15 dni i nie są jeszcze gotowe do adopcji ale mają wciąż nadzieje, że zgłosi się po nie ich dotychczasowy właściciel który na pewno bardzo za nimi tęskni. W przypadku odbioru psa przez właściciela prosimy aby miał on przy sobie książeczkę zdrowia psiaka z ważnym szczepieniem przeciw wściekliźnie, a jeśli psiak nie posiada takiego szczepienia aktualnego przed odbiorem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu odbioru, ponieważ psiak będzie musiał zostać zaszczepiony przez naszego lekarza weterynarii.

W zakładce „Były w naszym Ośrodku” – Znajdują się zdjęcia psiaków które przebywały w naszym Ośrodku.

W sprawach adopcji kontakt : 56 46 46 100 lub 508 009 328

.

Wszystkie fotografie,prezentowanie na tej stronie są chronione prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody autora pod rygorem odpowiedzialności przewidzianej w art. 115 par. 1 i 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006.90.631 j.t.)